Agroturystyka U Tylki

Strona główna Księga Gości

Księga Gości
Polecam
dodano przez: maciej jakubowski
Super atmosfera, tanio i dobrze, wyrzywienie bardzo smaczne.

Raj na Ziemi!!!
dodano przez: Katarzyna Salamonik
Najwspanialsze miejsce pod Słońcem! Cudowna atmosfera, doskonałe domowe jedzenie, świetna lokalizacja! Pani Stasia jest prawdziwym Aniołem i Mistrzynią w kuchni! Wystarczy raz pojechać, żeby wracać tam już zawsze :) Gorąco polecam wszystkim szukającym odpoczynku, wytchnienia i fantastycznego klimatu! U Pani Stasi jest jak u Mamy! :)

Fajne miejsce
dodano przez: Jan z rodziną
Ja też jestem bardzo zadowolony z noclegów, pozdrawiam gospodarzy

Jak w domu
dodano przez: Michał i Aneta z bliźniakami
Jesteśmy szczęśliwi że takie miejsca i ludzie są na tym świecie :) byliśmy u pani Stasi drugi rok z rzędu, atmosfera domowa jak zawsze, jedzenie wspaniałe :) zachęcamy wszystkich do odwiedzania agroturystyki u Tylki nigdzie nie będzie lepiej pani Stasiu DZIĘKUJEMY jeszcze raz pozdrowienia dla dziewczyn i gospodarza :)

Opinia
dodano przez: Maciej Kaczorowski
Fantastyczne miejsce koło Zakopanego w okresie zimowym jak iletnim. Wszystkie drogi z Suchego prowadząw góry. Wspaniała kuchnia Pozdrawiam

Tylko u Pani Stasi!
dodano przez: Mariola i Mariusz
Zawsze jak tylko wybieramy się w okolice Zakopanego kwaterujemy się u Pani Stasi! Tak wyjątkowej,życzliwej, serdecznej i zawsze uśmiechniętej osoby nigdzie nie znajdziecie. Atmosfera u Pani Stasi jest cudowna a do tego ta wspaniała domowa kuchnia. Zawsze pyszne, świeże posiłki, znakomite ciasta a to wszystko w ilościach nie do przejedzenia (a Pani Stasia jeszcze pyta czy coś dołożyć). Gorąco polecamy każdemu kto tu nie był, bo jeśli przyjedzie chociaż raz na pewno wróci!!! Pani Stasiu DZIĘKUJEMY!!!

Gorąco polecamy!
dodano przez: Ela i Radek z Olą i Piotrusiem
W agroturystyce u Pani Stasi panuje przyjemna, rodzinna atmosfera. Można zjeść wspaniałe, domowe posiłki, własnej produkcji sery zawsze świeże i pyszne. Pokoje są czyste i dobrze wyposażone. Pani Stasia to bardzo ciepła i serdeczna osoba. Jest to fajne miejsce na wypoczynek również z dziećmi. Okolica cicha i spokojna z dala od miejskiego zgiełku. Dziękujemy za miło spędzony czas i pozdrawiamy serdecznie.Copyright 2009-2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę